Promulti ogrody Gdańsk trawa w rolkach

Promulti ogrody Gdańsk trawnik w rolkach

Trawa z rolki - zakładanie trawników

Układanie trawników z rolki

 

 

ogrody Gdańsk trawa z rolki  Nasza firma współpracuje z dwoma wiodącymi producentami trawy w rolkach w Polsce. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu trawę rekreacyjną doskonałą na przydomowy trawnik, sportową do zastosowań profesjonalnych oraz ozdobną do trawników przy rezydencjach. Najwyższą jakość gwarantuje certyfikat ISO 9001:2000 i zgodność z normą DIN.

ogrody Gdańsk trawnik z rolki  Na zdjęciach poniżej pokazujemy jak wygląda układanie trawy z rolki. Po gruntownym przygotowaniu ziemi możemy przystąpić do pracy:

 

Trawa z rolki Gdańsk Sopot Gdynia Trawa z rolki Gdańsk Sopot Gdynia 2 Trawa z rolki Gdańsk Sopot Gdynia 3 Trawa z rolki Gdańsk Sopot Gdynia 4

 

Promulti ogrody Gdańsk trawa rolka  W krótkim czasie po ułożeniu trawy korzenie łączą się z gruntem a trawa nabiera ładnego wyglądu. Układanie darni w rolkach to ciężka praca, jedna rolka waży do 25kg a to tylko 1m2 powierzchni. Należy układać trawę natychmiast po jej dostarczeniu i tak dobierać wielkość dostaw aby nie dopuścić do zbyt długiego przebywania trawy w rolce.

Trawnik z rolki Gdańsk Sopot Gdynia Trawnik z rolki Gdańsk Sopot Gdynia Trawnik z rolki Gdańsk Sopot Gdynia

 

Promulti ogrody Gdańsk układanie trawy  Odpowiednio przygotowane podłoże ma decydujące znaczenie dla wyglądu trawnika. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej przygotować ziemię. Na zdjęciach pokazujemy jak powstawał trawnik na tarasie umieszczonym na dachu garażu.

 

Trawa w rolkach Trawa w rolkach Trawa w rolkach

 

Główny obszar naszego działania to Gdańsk Sopot Gdynia, Trójmiasto i województwo Pomorskie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Trawniki z siewu - zakładanie trawników

 

nasiona i nawozy Scotts

 

nasiona traw  Nasza firma zajmuje się zakładaniem trawników z rolki i z siewu. Korzystamy z produktów firmy Scotts, światowego lidera zielonej branży. Szeroka gama nawozów i nasion traw Scotts gwarantuje uzyskanie doskonałego wyglądu zakładanego trawnika.

Promulti ogrody Gdańsk trawa  Od staranności przeprowadzenia prac zależy cały efekt wyglądu trawnika. Na poniższych zdjęciach mogą Państwo zobaczyć etapy prowadzonych prac. Pierwsze zdjęcia to zdejmowanie starej darni pociętej na pasy:

 

Scotts nasiona traw i nawozy Scotts nasiona traw i nawozy 2 Scotts nasiona traw i nawozy 3 Scotts nasiona traw i nawozy 4

 

Promulti ogrody Gdańsk trawnik  Po zdjęciu starej darni i odchwaszczeniu terenu położyliśmy dreny a następnie rozłożyliśmy ziemię w workach. Jeden worek certyfikowanej ziemi ogrodowej waży około 20kg. Na teren trafiło 12 636 worków!

 

Trawniki z siewu Scotts Trawniki z siewu Scotts Trawniki z siewu Scotts Trawniki z siewu Scotts

 

Promulti ogrody Gdańsk trawniki  Po rozłożeniu i zwałowaniu ziemi przygotowany teren został obsiany mieszanką traw "Sun and Shade" firmy Scotts. Dzięki specjalnemu doborowi nasion trawa poradzi sobie w miejscach nasłonecznionych jak i w głębokim cieniu pod koronami drzew.

 

Nawozy i trawa Scotts Nawozy i trawa Scotts Nawozy i trawa Scotts Nawozy i trawa Scotts

Promulti ogrody Gdańsk trawniki Główny obszar naszego działania to Gdańsk Sopot Gdynia, Trójmiasto i województwo Pomorskie. Nasza firma prowadzi prace takie jak projektowanie trawników i zakładanie trawników z rolki i z siewu we wszystkich miastach regionu tj: Tczew i Malbork oraz Starogard Gdański i Pruszcz Gdański a także Skarszewy i Kościerzyna. Mamy na swoim koncie realizację ogrodów na terenie miasta Przywidz i Kolbudy oraz Żukowo a także ogrody w mieście Kartuzy i Chwaszczyno. Wykonywaliśmy projekty ogrodów dla Klientów z miast Wejherowo i Reda oraz Rumia a także Puck i Władysławowo. Pielęgnacja ogrodów to usługa jaką świadczyliśmy między innymi w Sierakowice i Lębork oraz Władysławowo i Hel a także Gniew i Grudziądz. Duże zlecenia opiewające na projekty ogrodów i zakładanie ogrodów wykonujemy w całej Polsce. Realizowaliśmy duże nawierzchnie trawiaste dla firm i klientów indywidualnych w miastach Warszawa i Bydoszcz oraz Toruń a nawet na terenie Lwowa na Ukrainie. Dzięki współpracy z największymi firmami budowlanymi Polski mieliśmy okazje pracować przy realizacji ogrodów i terenów zieleni w miastach Słupsk i Koszalin oraz Piła i Pasłęk a także Ostróda oraz Nidzica. Trawniki zakładaliśmy w miastach Mława i Chojnice oraz Bytów i Miastko oraz Kwidzyn. Zapraszamy bardzo serdecznie do korzystania z naszych usług i do kontaktu z naszą firmą.