Basen Proteus ogrody Gdańsk nagłówek2

Baseny Proteus Gdańsk

 

 

Baseny Proteus w naszej ofercie

Budowa basenu - przykładowe realizacje

 

 

Proteus basen Gdańsk  Baseny Proteus to doskonała propozycja wypoczynku w Państwa ogrodzie. Basen to możliwość aktywnego spędzania czasu i pełnego relaksu, a także miejsce spotkań rodziny i przyjacół. Ogród z basenem to marzenie większości ludzi, a Państwo macie je na wyciągnięcie ręki.

 

Proteus Baseny ogrodowe Gdańsk Proteus Baseny ogrodowe Gdańsk 2 Proteus Baseny ogrodowe Gdańsk 3 Proteus Baseny ogrodowe Gdańsk 4

 

basen w ogrodzie Gdańsk listek  55 000 osób na całym świecie już cieszy się ze swojego basenu Proteus. Nasza firma uzupełnia swoją ofertę o ten wyjątkowy produkt, aby zapewnić Państwu jeszcze więcej przyjemności z przebywania w swoim pięknym ogrodzie.

Basen Proteus w ogrodzie Basen Proteus w ogrodzie 2 Basen Proteus w ogrodzie 3 Basen Proteus w ogrodzie 4

baseny ogrody Gdańsk listek  49 lat doświadczenia firmy czyni baseny Proteus jednymi z najlepszych na świecie. Budowa basenu trwa krótko, a prace prowadzone w czasie montaż nie zniszczą założonego wcześniej ogrodu. Baseny objęte są długą gwarancją oraz serwisem prowadzonym przez naszą firmę.

Proteus budowa basenu Gdańsk Proteus budowa basenu Gdańsk 2 Proteus budowa basenu Gdańsk 3 Proteus budowa basenu Gdańsk 4

basen ogrody Gdańsk listek  Koszt naszego basenu jest niższy od standardowego wykonanego ze zbrojonego betonu, a jego trwałość jest równie długa. Basen może być wyposażony w schody lub drabinkę, posiadać własne oświetlenie i przeciwprądy do pływania, a dostępne kształty dają dużą możliwość wyboru.

baseny Myrtha pomorskie baseny Myrtha pomorskie 2 baseny Myrtha pomorskie 3 baseny Myrtha pomorskie 4

Promulti nawadnianie Gdańsk  Więcej informacji udzielimy po skontaktowaniu się z naszą firmą.Główny obszar naszego działania to Gdańsk Sopot Gdynia, Trójmiasto i województwo Pomorskie. Realizowaliśmy duże założenia ogrodowe i budowy basenów dla firm i klientów indywidualnych w miastach Warszawa i Bydoszcz oraz Toruń a nawet na terenie Lwowa na Ukrainie. Dzięki współpracy z największymi firmami budowlanymi Polski mieliśmy okazje pracować przy realizacji ogrodów i projektowanie terenów zieleni w miastach Słupsk i Koszalin oraz Piła i Pasłęk a także Ostróda oraz Nidzica. Ogrody zakładaliśmy w miastach Mława i Chojnice oraz Bytów i Miastko oraz Kwidzyn. Nasza firma prowadzi prace takie jak projektowanie ogrodów i zakładanie ogrodów we wszystkich miastach regionu tj: Tczew i Malbork oraz Starogard Gdański i Pruszcz Gdański a także Skarszewy i Kościerzyna. Mamy na swoim koncie realizację ogrodów na terenie miasta Przywidz i Kolbudy oraz Żukowo a także ogrody w mieście Kartuzy i Chwaszczyno. Wykonywaliśmy projekty ogrodów dla Klientów z miast Wejherowo i Reda oraz Rumia a także Puck i Władysławowo. Pielęgnacja ogrodów to usługa jaką świadczyliśmy między innymi w Sierakowice i Lębork oraz Władysławowo i Hel a także Gniew i Grudziądz. Duże zlecenia opiewające na projekty ogrodów i zakładanie ogrodów wykonujemy w całej Polsce. Zapraszamy bardzo serdecznie do korzystania z naszych usług i do kontaktu z naszą firmą.

.